Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan lehetne megszüntetni a...

Hogyan lehetne megszüntetni a x-faktort?

Figyelt kérdés

2018. dec. 9. 19:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak be kő meni a tevébe és tiltankozniii
2018. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogy egy klasszikust idézzek (Gáspár Győző):

"Senki sem nézi, mégis mindenki látja!" Illetve nem! Nála a látja=lóttya!


Az elsöprő többség itt leírta, hogy nem kedveli ezt a műsort, sőt úgy egyáltalán nem kedveli a két nagykereskedelmi által nyújtott kínálatot. No most ha ez valóban így van, akkor (még ha bele is veszem azt, hogy az nem szólal meg, aki nézi!) így is több 100.000-es nézőközönséggel kellene számolni a köztévé műsorainál. M5 kulturális csatornánál a nézettség gyakorlatilag kimutathatatlan! Virtuózok, Felszállott a páva újragondolt Fábry, ahol nem celebek a vendégek ezek nézettsége elenyésző! A legtöbb ismeretterjesztő csatorna ma már show műsorokra váltott, ha jól számolom maradt kb. az Ozone, a Viasat Nature, a BBC Earth és a Digi csatornái, amik végső soron BBC-s tartalmat közvetítenek.

"Azé' van, me' ez kell! Erre van igény!" Mindenki ezt mondja, akkor ki nézi? Erős a gyanúm, hogy az nézi, aki ezt mondja, na nem mindenki van így, nyilvánvalóan, tisztelet a kivételnek! De én úgy gondolom, hogy a többség kamuzik! Nagy hanggal utáljuk ezeket a műsorokat, majd mikor elmondjuk mit találunk rossznak benne, az nyilván oda vezet, hogy egyúttal kiderül, hogy belenéztünk (hogy végig is néztük, az mondjuk hála égnek, titokban tud maradni!). Tudjuk, hogy ez kiderül, így több perces felvezető szöveget adunk elő, hogy is történt velünk az a bestiális dolog, hogy véletlenül(!) belenéztünk (hogy valami igazán bűnös dolgot mondjak) a Való Világba! "Kapcsolgattam, aztán egyszer csak ott lett..." Avagy "az RTL2-n maradt a TV, mert belealudtam, s erre ébredtem, pedig csak a híradót néztem ám". A leggyávábbak, legsunyibbak: "az asszony kapcsolt oda arra a sz-rra". A legbátrabbak pedig beadják: "hogy ráültek a távirányítóra".


Ejnye!


Na... nézzük! Kinek inge?!

2018. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!