Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ti beengednétek az egereket...

Ti beengednétek az egereket melegedni?

Figyelt kérdés
Most hogy vészesen közeleg a szeretet ünnepe, rájuk is kéne gondolnunk. Kinn éheznek, fagyoskodnak. Vendégül láthatnánk igazán őket is legalább az ünnep idejére. Megkínálhatnánk őket egy kis beiglivel, megölelgethetnénk őket. Milyen érzés lehet már az nekik, hogy a macskákat, kutyákat beengedjük, őket meg nem.

2018. dec. 21. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját lakásodba azt engedsz be akit akarsz.
2018. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsony alkalmából örökbefogadok egyet. (Logitech)
2018. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vaddisznót engedtem be a házamba, aztán mikor föl melegedet, fogtam a konyha kést és jól, megszabdaltam őtet, házhoz jött a karácsonyi vacsora!
2018. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jönnek maguktól is!
2018. dec. 21. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Be, majd a macskám hasában jól megmelegednek.
2018. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly karácsonykor fogadtam be egy Logitech nevű egeret. Azóta nagyon jó barátok lettünk, mondhatni közeli a kapcsolat, mert mindennap megérintem őt.
2018. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
# 6 Ez rendes tőled! A többiek meg példát vehetnének rólad!
2018. dec. 21. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!