Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az Angol börszdèj (? ) szavat...

Az Angol börszdèj (? ) szavat milyen J-vel kell írni?

Figyelt kérdés
Na??

2019. jan. 25. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
börthdéy tehát Y
2019. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Marhára nem.Börszdé.
2019. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Börszdeji
2019. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mind a kettővel

Börszdélyj

2019. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öcsém egyszer régen regisztrált valami közösségi oldalra, és akkor néztük őt közben. :)

És akkor volt egy olyan rész az adatlapon, hogy "Kedvencek". És akkor én fölhoztam a High School Musical-t, mert tudtam, hogy azt öcsém imádja:) És akkor tehát mondtam is, ő meg el kezdte írni, hogy "Há" Ő amúgy háziállatokat akart; de én meg röhögtem, hogy ezt most tényleg így leírja, a "Háziállatok" szót kezdte el, de ott picit lehet , hogy meg is zavartam, mert elgondolkodott, és ott megállt, hogy "Há", és akkor bátyám meg mondta, hogy utána elbizonytalanodott, hogy 'Ly', vagy pontos 'j' :) Mármint a Hájszkúl:):) Szóval amúgy akkor már odaírta mind a kettőt kezdve a háziállatokkal:)

2019. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Bocsánat, Hályszkúl :)
2019. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Mármint ő tényleg a háziállatokat akarta leírni, pont nagy H-val is kezdte, és akkor én a Hályszkúlmjuzikelt (de vicces így leírva:)) emlegettem, és akkor vicces volt, hogy láttuk, hogy el kezdte írni, hogy "Há":)
2019. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!