Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagy poén lenne ha elkezdeném...

Nagy poén lenne ha elkezdeném légi hídon élelemmel ellátni Sztálingrádot?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerinted ez vicces?
2019. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ha nem vicces akkor ma nem kapsz vacsorát. Az majd vicces lesz.
2019. febr. 5. 15:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Én ma 13:59 perc óta ezen gondolkozom, hogy vicces-e, viszont szeretnék ma vacsorázni, kivételesen, de megvárom vele a Valentin napot, amikor fél áron lesz a vacsora.

A légi hidak fontos kérdések, nem akartam elkapkodni, hogy most akkor ideírom, hogy mi vicces és mi nem. Most már tudom, hogy... aztán rájöttem, hogy el lehet látni(ellátni), tehát ez egy valóságos kérdés, viszont megdörzsöltem a szemem kétszer, hogy valóban létezik-e!

2019. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a náciknak nem sikerült
2019. febr. 5. 20:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Végül is, ez egy nagyon "Nagy poén" lenne! Érdemben semmi nem is kellene ehhez.

Repülőgép.

A repülőgép üzemeltetés szükséges 4600 - 4800 irat, jogosítvány, ill. engedély.

Repülőgépet karbantartó, üzemeltető személyzet, - amely puszira rád sem néz.

Kerozin.

A támogatást képező használati tárgyak, élelmiszerek.

Berepülési, ill. útvonal engedély az Orosz Föderáció Légvédelmétől.

Számos orosz politikai elöljáró támogató beleegyezése, - ugyanis sok esetben csak kérésre, egyeztetések után szokás segélyeket szállítani. És itt van végül az az "apróság", hogy az orosz katonai légiszállítás kapacitásáról halvány fogalmad sincs, - különben nem kérdeznél ilyen ökörségeket. Mire megmoccansz egy légi viskóval, addig ők zászlóaljakat képesek átcsoportosítani a semmiből a számukra legalkalmasabb helyre. A jutúb és a flájtradar jóbarátod lehet adott esetben erre! Tehát elképesztően "Nagy poén"!

2019. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kétlem hogy annó a nácik ezeket az engedélyeket beszerezték.

igaz ha tankkal lépik át a határt akkor útlevél se kell.

2019. febr. 5. 21:55
 7/15 Wadmalac ***** válasza:

Próbáld railgunnal innen ballisztikus pályán, fagyasztott pulykával. Kíváncsi lennék, hogy hadicselekménynek számitana-e.

Gondolom, ha a 3-4 machtól megsül odáig a pulyka, akkor nem.

2019. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát légtérsértésnek az. Meg akit fejentalál az is megsértődhet.

Kell más fegyver is hogy elsimithassam az ügyet vagy legalábbis tárgyalóasztalhoz ültessem őt.

2019. febr. 6. 14:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáss, de én a közel egymilliós veszteségen (halottak, súlyos sérültek) nem tudok röhögni. Csak magyar katonákból ott halt meg 120 000 ember. Game Over, s nincs még egy élet.

Szégyelld magad! Nagyapámat soha nem ismertem, ő is ott halt meg.

2019. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Értem, gyilkolni ment oda hogy az életét mentse s én vagyok a hibás.

Az én nagyapám bujkált vállalta az agyonlövés kockázatát s csak évtizedekkel később halt meg itthon.

2019. febr. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!