Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Laktatok már együtt földönkívü...

Laktatok már együtt földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés

Ez egyszerűen kibírhatatlan! 2 marslakó van az albérletben, azt állandóan szanaszét hagyják a morglijaikat meg a krucsikos máncslijukat vagy mit!

A múltkor is beleléptem egy gazganytócsába, azt ráadásul ezek teherbogárral járnak az utcán és az is itt van bent de még önjáró szerkezet is azt ma már harmadszor rúgok bele! De ez még semmi: múlthéten jövök haza erre nem beújítottak egy hoverdrónt, ami felém röpült azt valami olyan hangot adott ki hogy "HUUE-OEOEOE-UE!" azt elterelte a figyelmem, elcsúsztam egy rotgárköpeten oszt jól bevertem a fejem az asz talba! Valaki segítsen már, hogyan lehet ezekkel normálisan együtt élni?!



2019. márc. 22. 08:28
 1/7 Foki ._. válasza:
100%
Én még nem de vigyél nekik egy jó magyaros gulyás levest oszt megnyugszanak 😂😂
2019. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Foki ._. válasza:
100%
Én még nem éltem ürlényekkel, de vigyél nekik egy jó magyaros gulyás levest oszt megnyugszanak 😂😂
2019. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, földönkívüliek vesznek körül, magam is az vagyok (még), a földönbelüliek a temetőben nyugszanak. Hát nem könnyű, az biztos. Néha már szeretnél a földönbelüliek nyugodt társaságához tartozni.
2019. márc. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdésed alapján tényleg jól beverhetted fejed!

Van javaslatom, hogy ne érezd:

mezitláb jó erősen rúgjál bele a falba, garantáltan nem fogod érezni, hogy fáj a fejed!

2019. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem laktam még földönkívüliekkel, de a Pataky biztosan. Ő szakértő a témában.
2019. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, büdös is volt.
2019. márc. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erasmus-szal kiköltöztem fél évre a Merkúrra ... egy földönkívülivel laktam egy albiban.
2019. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!