Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Humor

A kérdés

Április 1 ötletek?

Sziasztok. Ti miket szoktatok csinálni április 1.jén?

Keress kérdéseket hasonló témákban: április 1., otthon, iskola, sziíatás

márc. 25. 20:10  Privát üzenet  

A válaszok

Amit én április elsején mindig csinálok (de tényleg mindig):

- pislogás

- ürítés

- evés-ivás

- alvás

- lélegzés

Ez kiegészíthető tüsszentéssel, ásítással, böfögéssel, kacsintással, mozgással. Ha vállalkozó szellem vagy, kipróbálhatod a beszélést is. Igazán jó mulatság.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 25. 20:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem rossz ötletek. Idén kipróbálom 😂

# 2/5Időpont márc. 25. 20:25 Privát üzenet
Egyszer bementem egy pékségbe, alsógatyával a fejemen és teljesen komoly arccal kértem egy kakaós csigát. :)

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 25. 20:39 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Reggel bemegyek az irodába. Kidobom a képernyőre ragasztott Teletubbies posztert. Pislogok nagyokat, miért nem mozog az egér... Aztán leveszem az aljára ragasztott "HAHA" feliratú posztitot.

A fiókomba nyúlok; a bögrém helyett cumis üveg akad a kezembe...

Betölt a gép közben. A telefonom csörög; valaki egy borzasztóan nehéz, komplikált, nehezen megoldható gondját regéli sírva, majd elkezd röhögni... kiderül a kollégám az. Rácsapom a kagylót.

Jön egy email a főnöktől, hogy holnaptól ki vagyok rúgva, de tudom, kamu. Törlöm is.

Megnyitom a naptárat; április 1 van... bolondok napja.

A szemeim könnybe lábadnak. Az emberek ilyenkor megtréfálják egymást - velem a kutya se törődik.

Szóval így telik az április 1... Mindig várom a tréfákat... és csak várom... és várom... :/

:D

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 25. 21:33 Privát üzenet
#4 veled vagyok! Amugy bekaptad a cumit?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 25. 21:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ötletek Április 1. -re?
Április végén megy el a matek tanárunk másik suliba. Nagyon szomorúak vagyunk. Utolsó órán szeretnénk valami kis búcsúztatót vagy ilyesmit neki. Főként zenésnek gondoltuk. Ötletek?
Ötletek április 1-jére?
Vicces ötletek aprilis 1. -jere? (Suliban)
Ötletek? Valami vicces ötlet április elejére? :D
Ötletek, tippek április 1-re? Segitene valaki?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések a Humor rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!