Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Részletre keresek vadonatúj,...

Részletre keresek vadonatúj, sosem használt, gyári állapotú barátnőt! Valakinek van eladó?

Figyelt kérdés
Ami feltétel: alacsony fenntartási költségei legyenek, ne beszéljen sokat, jó fényezése legyen, erős és masszív lökhárítói legyenek, biztonságos légzsákokkal legyen felszerelve, bírja a strapát, mindig be lehessen indítani főleg éjszaka, ja és üzemanyaga ne pénz legyen hanem elég ha vizet fogyaszt! Bár az se baj ha alkohollal működik. Minőségi árú legyen nem pedig egyszer használatos amit sűrűn kell cserélni. Ha valaki tud ilyet írjon! Tuningos, vagy használt barátnők NEM ÉRDEKELNEK!

#eladó #használt barátnő
2019. márc. 30. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lopot!


nen hasznalt scaj elado batyam tesztelte az van rairva hogz no 12000ft scak nalam olcsoban nem

garancia nincs, ucan talaltam, ahaj a fejerol hianyzik, de potolhato, alitolag alkoolal mukodi, de azota nem mukodik

2019. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lol, akkor ez egy barát elnevezésű Ferrari. Amibe egy tuja van ültetve
2019. ápr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Most épp nincs, de én mindig csak jól karbantartottat tudtam kínálni.
2019. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!