Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy amikor enni kezdesz, akkor a tévében éppen gyomorforgató reklám van?

Figyelt kérdés
Pl. lábgombakrém, pelenka reklám... Vagy nálatok még nem volt ilyen?
2010. júl. 5. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen! Általában evés közben jön, főleg a tampon/betét reklám is, sőt a hüvelygoma reklám is:S
2010. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, a betét is gyakori :D meg előbb ettem, de az első falatnál jött a lábgombakrém. xD
2010. júl. 5. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

első vok


Hát sajnos igen, de ahogy a tampont reklámozzák, akkor ennyi erővel már azt is megmutathatnák, hogy hogyan kell feltenni :S

2010. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hm én mikor nemrég ettem épp egy műtét kezdődött valamelyik csatornán, a bordáiból szedtek ki porcot a srácnak. höh. de ált. film közben szoktam enni, akkor meg nem szoktak lenni ilyen dolgok.
2010. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Evésközbe nem nézek tv-t.
2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerős ;)
2010. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs is jobb, mint sült húst rágcsálva hallgatni, hogy hány nőnek van 10-ből hüvelygombája... :D
2010. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hashajtók reklámjait is vacsoraidőben nyomják. Zsír XD
2010. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem elég harcedzett étvágyam van, de a danette összes reklámjától rosszul vagyok. a legrosszabbak azok, amikben gyerekek nyalogatják a csokis szájukat, mintha egy nagy dirty sanchez-hancúr után élvezkednének...
2010. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja, attól én is hányok. xD dirty sanchez után élvezkednének xD
2010. júl. 6. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!