Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha a tér lenne az idő és az...

Ha a tér lenne az idő és az idő a tér, akkor tdő lenne meg iér?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 22:56
 1/8 Thispain ***** válasza:
Te vagy te, én meg te. Ki a hülye?
2019. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
Egyébként nem biztos. A kérdésed első része szerint a tér az idő bőrébe bújna, és kiteljesítené magát ott, az idő meg a tér bőrébe bújik, és szintén kiteljesíti magát, tehát definíciót cserélnek. Viszont amire rákérdezel(vagyis a kérdésed második része), az arra az esetre igaz, ha elscerélik egymás között részük egy harmadát, ami a kezdő betűjük.
2019. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért nem biztos, amikor biztos?
2019. máj. 10. 02:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek elnevezték a dolgokat, hogy tudjanak miről beszélgetni. Valamelyik nyelvben akár még lehet ezekhez kísértetiesen hasonló nevük is:):):) Tehát ezekre pont ezt a hangsort találták ki:):):) Egyébként állítólag a magyar az egy ilyen ősnyelv volt, meg hogy az Univerzum nyelve. :) Egyébként nagyon fain kis nyelv,én imádom:) Egy példa: Fával fűtesz, mert hideg van, és mit csinálsz, ha hideg van, ott van a nevében, fázol. Vagy pl amikor múlik az idő, hogy azzal múlatjuk, késztetjük , hogy gyorsabban teljen, hogy mulatunk. :) Meg még a teljen, teljes, ezek is tök jó szavak, hogy telik; tehát mintha "megtelik", tehát eléri az óra a következő órát:):) Vagy pl ha valami kerek, vagy görög az úton , akkor akkor így körbe ér a szó; vagy a karika pont ugyanúgy végződik ka-val, mint ahogy kezdődik, ugyanoda tér vissza:) Vagy pl a macska, hogy olyan a füleivel, mintha M-betű lenne a kis buksija; a kutyának pedig én azt érzékelem a nevében, hogy attól olyan a hangulata, hogy pl azt utánozza, ahogy a nyelvével lefetyel:) Vagy például a felhőt szokták mondani, hogy milyen jó kis kifejező , hogy amikor meleg lesz, akkor elpárolog, vagy pl nemtom, ez lehet, hogy a gőz, hogy maga a felhő hőként, gőzként megy fel ezt bevallom,nem tudom:):) De az elsővel pl kijön; sőt!! Eső!!:) Az, ami esik:):):)
2019. máj. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az idő csak egy illúzió és a tér sem megalapozott dolog. Ugyanitt két darab bontott tégla eladó, az egyik csak fél, de javítható.
2019. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az idő csak illúzió és a tér sem megalapozott dolog. Ugyanitt két darab bontott tégla eladó. az egyik csak fél, de javítható.
2019. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, elnézést, a válaszaim szaporodni kezdtek, használjuk ki az időt, amígy nem veszik át a hatalmat a világ felett...
2019. máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már késő, elvesztél a légüres tdőben!
2019. máj. 18. 04:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!