Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki vagyok?

Ki vagyok?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy egy ember.

2019. máj. 13. 08:32
 1/10 anonim válasza:
Igen
2019. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

férfi, vagy nő

valakinek a fia, vagy a lánya

ez biztos.

2019. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Saját állításod szerint Tomó bástyó.
2019. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is.
2019. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Én is kivagyok
2019. máj. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem te nem ember vagy
2019. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan ember vagy aki a Gyakorikérdések.hu-n legalább 1 kérdést feltett.

Mellesleg mivel leírtad, hogy "Azon kívül, hogy egy ember." ebből ki lehet következtetni hogy van legalább 1 szemgolyód. Mivel tudsz írni és ezt elolvasni, (Mivel nincs helyes írási hiba és megtaláltad a "hova a *csúnyaszó-ba kell kérdést írni" részt) könnyen ki lehet következtetni, hogy te igényes megjelenésű ember vagy. Mivel magát a kérdést (Ki vagyok?) a Gyakorikérdések.hu-non lévő humor részbe írtad, ezért megtudtuk, hogy egy kis humor érzékkel megáldott tehetség vagy. Mivel a kérdést 08:32-kor írtad ki, ezért ebből arra lehet következtetni, hogy korán kelő vagy. Mivel korán kelő vagy az azt jelenti, hogy nem sokára indulsz a munka helyedre (vagy iskolába abban az esetben hogy nincs első órá[i]d)és dolgozol.(vagy battlefield-ezel) Mivel valahogy ki kellet tenned ezt a kérdét, ezért a következők is a rendelkezésedre álnak:

1.internet kapcsolat

2.áram

3.az adott eszköz amin kitetted a kérdést

A neved "Tomó bástyó" arra enged következtettni, hogy hím nemű vagy. (Ez az első nem 100%-os következtetésem, olyan 80%-20%) mivel a "Tomó bástyó" nem rendes név, ezért van elnevezési tehetséged.

kb még eszbe jutt még 5 de meguntam.

Szóval: te egy balcsúnyaszó ember vagy akinek sikerült beleesnie a csapdámba és elvenem az életédből max 2 percet.

Szóval komolyan: Te egy olyan ember vagy aki tuti a fönti dolgokat csinálja(mivel nincs kedvem leírni)ÉS a lenti dolgokat csinálhatja.(a poszt szempontjából)

fhűűű Ezzel is megvolnánk.

Ha eddig eljutottál akkor még türelmes is vagy.

Ha meg kommentelsz akkor még érdeklődő is.

2019. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kommenteltem :P
2019. máj. 16. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmm,... Te nem a Luca vagy? Vagy Pietró az X-menből. (Nincsen több tippem.)
2019. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy faroknyi tescos táskás nyuszi
2019. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!