Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tegyek hogy az a Solo...

Mit tegyek hogy az a Solo gyerek ne kunyeráljon tőllem cigit? SOS?

Figyelt kérdés
Multkor összeültünk iszogatni 5 en ott volt két spanom meg a nője aki a másik spanom nővére meg a spanomnak az emberszabású kutyája ilyen nyílpuskával vadul mindig mindegy nem az a lényeg, ittunk ittunk azt a Soló gyerek akinek az a mittudom én hány ezer éves kópler összesufnizott repűlője van valami sas nem az a lényeg kért egy szál cigit kék austint nem az a lényeg most meg folyzon kunyerál, mondtam a csajának hogy bagózik aszondja azóta bagózik mióta meg robbantotta a bolond endor generátort vagy mittudom én mit nem is érdekel de mondta hogy ne adjak neki de akkor is folyton kunyerál multkor csak egy szál cigarettárt jött ide a földre 4000 fényévet mondom neki te bolond vagy lehet üzletelni kéne? Hogy hagy próbáljam ki azt a solymot vagy mi a gyászt? A másik spanom meg folyton hadonászik azzal a zöld proton kardal amikor részeg multkor majdnem leszurta a saját nővérét mondom nyugodj le azt csakazért is csinálta, mit tanácsoltok?

2019. máj. 14. 05:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Lecsot.
2019. máj. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem filmesítsd meg majd a jogokat add el a Disneynek, aki majd valami pc, feminista, peta mixet összehoz belőle. Tuti siker.
2019. máj. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki Dart Vadert és meséld el, hogy a Nagyúr is azért hörög és hord oxigénmaszkot, mert gyerekkorában cigizett.
2019. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
What?
2019. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Túl sok a span.

Stan és span!

2019. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hijába zavarja afelirat az enbereket is zavarja h mégmindig otvana fehéres hazba mékse tünikel kor azis fogagya elh fel iratoznak az enberek legaláb hireslesz énis azakarok leni inas gramos celep v influ lencer meraz nemcsinall semit egesznap csak magát rakosgasaki ésakor fiszetnek érte h ki reklámoza aszemetet amit meg mondanak neki sztem azér irjákoda mindenhova h ot legyen desemit jot nemjelent mercsak a hűjeségeket csinálja mijata megyfel azára mindenek a pono molis pénzis töbetér minta forint menyen átmasik országba normál talankodni.
2019. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmit nem segítetek most meg az az X Rey aki a jakkun vasazgatot instant kenyérért akar pénzért hálni
2019. máj. 14. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Főleg, de mindegy nem az a lényeg, hanem éppen, de mindegy nem az a lényeg.
2019. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hajnal Máté megmondja neked keress rá instán
2019. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!