Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan juthatok hozzá az...

Hogyan juthatok hozzá az alábbi termékekhez!?

Figyelt kérdés
Van az a Sugárprotonpárologtató amit a sivatagba használt az Owen spanom de már le lőtték az arcot mert a fia be állt terrorista pilótának, meg felrobbantott a Han spanjával egy mesterséges katonai bázis bolygót meg az az aranyember mászkál velük a nőjét azért ki próbálnám tudjátok akinek a fején az a bumszli nagy retro Sony fejhalgató van, gondolom stresszes és zenét halgat elvileg valami trón örökös mert valami disney hercegnő dehát elvileg az öccsével is elvolt párszor mióta össze jött azzal a csempész terroristával, na most az a kérdés hogy hogyan bugázhatom el a párologtatójukat? Mert elvileg nálluk van, de hogyan deríthetem ki?

#nő #párologtató #Tatuin #kutya ember #terroristam #yt-1300 #sony fekhalgató #unalombol #troll ami nem troll
2019. máj. 14. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Te kevés vagy ehhez fiam, nincs veled az erő. De kéccázér zsuppolok neked egy fsza diavetítős porszívót. Cirpog ha belerúgsz.
2019. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hallod ne felejtsd el hogy én tanítottam ki kylot csak sokan tév hitben élnek!
2019. máj. 15. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!