Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ezt hallgasd végig! Besírsz...

Ezt hallgasd végig! Besírsz :'D Valaki leírná nekem, mit mond, miről beszél egyáltalán? Egy szót sem értek. X'D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=YktczvB-XvQ&feature=related


Éva nevet...


OMG XDXDXD


2010. júl. 6. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
dejó hangja van XD meg az a röhögés..hihihih XD
2010. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tudja mi történt? Csabi ül a széken és egyszer csak így puff székestől...eldől?(nem értettem az utolsó szót xD)odamegyek,Csabi nem lehetsz ilyen hülye! kimegyek leülök a padra..

ennyit értettem csak bocsi xDxD

2010. júl. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jah nem odamegyek hanem:Mondom neki
2010. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én sem értettem hogy székestül micsinál..: :D
2010. júl. 7. 01:07
 5/10 anonim ***** válasza:
meg van benne valami Magdi anyussal is xD
2010. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudja mitörtént? Csabi ül a széken és egyszer csak így puff...székestül eldől...mondom neki csabi nem lehetsz ennyire hülye.kimegyek leülök a padra,ugyanezt bejátszom,így pffff.Én már annyira...figyeljen annyira tudtam konkrétan minden szót utána nem értem mit mond,aztán....Magdi anyus szalma a fejemen,még egy jót vakarózni sem lehet..vmi Kati a fejem(ezt sem értem xD)...bocsánat...nembírom kész..Szegény Lajoséknak búcsúzoul főztem egy olyan sz*rt,hogy az borzasztó,pedig abba aztán a szívem lelkem benne volt...jaj istenem má kész nembírom...szóval,nem tudom miről akarsz te beszélni,nembirom...nem bírom qrva jó...(annyira röhög hogy nem értem az elejét)...főzés közben két ilyen alfaállapotos pillanatomban,amikor igy :OOOO,akkorse...(nem értem megint)...és qrvára nem tudtam mit akarok csinálni..amikor a köténybe törli magát azt sem értem:D...bocsánat...nincs egy papírzsebkendője?

Na hát ennyi:D:D:D a nagyját letudtam írni :DDD azt hiszem :DD

2010. júl. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez tetszett:

- Hogy érzi magát?

- Kurrva jól XDXD

2010. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
omg... xDDD
2010. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de jóóóó,én ugyanígy szokok lenniii:D
2010. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
07:54-nek köszi :D bár sok értelmét így sem látom XD
2010. júl. 8. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!