Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Rohamosztagosnak szeretnék be...

Rohamosztagosnak szeretnék be állni, hol érdeklődhetek?

Figyelt kérdés

Szertném én is a hazai birodalmat szolgálni rohamosztagostoborzó irodát merre találok ahol jelentkezhetek?

Milyen elvárások és követelmények vannak?

Egészségileg milyen alkalmassági vízsgálatok vannak, aki esetleg rohamosztagos tudna mesélni milyen az élet a katonaságban a felkelő terrorista lázadók ellen milyen bevetések szoktak lenni? Lő gyakorlat? Én is a frontra akarok menni mert van pár ismerősöm és azt mondták hogy Vader nagyúr idejében nagyon jó pénzt vizettek de most is csak ugye a titok tartás miatt nem beszélhetnek bővebben. Remélem ilyen erő ismeretek nem szügségesek mert nem vagyok annyira erő érzékeny esetleg Corellian vagy coruscanton lehet érdeklődni?



2019. máj. 17. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb el kell végezned egy magyar nyelv tanfolyamot.
2019. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na tarkarongyatok a helyesírással nem az a lényeg, a kérdésre kell válasz mert háború van a háborúban magasrol kakilnak a helyesírásra, nem birodalmi tiszt akarok lenni csak egy egyszerű be sorozott rohamosztagos
2019. máj. 17. 19:24
 3/6 A kérdező kommentje:
A Finn a spanom nagy nigga raper már vissza vonult nem is akar beszélni rolla de be akarom soroztatni magam, össze jött azzal a vasazós Rey gádzsival azóta nem nyomul a birodalmoban :( pedig ott lehet fegyelmet tanulni ha jol tudom le kötött egy vadász gépet és majdnem hadbíróság elé állították azóta hiába érdeklődök ezzel kapcsolatban nem mond semmit
2019. máj. 17. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Orbán Viktornál lehet érdeklődni
2019. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orbán viktor nem tagja a galaktikus birodalomnak ő az unió trón örököse a birodalom nem paktál le öltönyös patkányokkal
2019. máj. 19. 15:32
 6/6 anonim válasza:
Nyírő Gyula Kórház, pszichiátria. Orvosi és pszichológiai vizsgálatra lehet számítani. Három napi hideg élelem és fogkefe bevitele ajánlott.
2019. jún. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!