Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen telefon felvevős...

Milyen telefon felvevős vicceket tudtok?

Figyelt kérdés
arra gondolok amikor valaki úgy veszi fel a telefont hogy van még ott valaki és azt mondja hogy mi a 2 kedvenc állatom? és akkor felveszi és azt mondja hogy hal ló én csak ezt ismerem van valami más is?

2019. máj. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
- Tessék ez a 112 segèlyhívó ! - Halló Sanyi vagyok küldjenek már nekem segėlyt ....
2019. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

- Hálló, ez a kívánságműsor?

- Igen, tessék, kívánságkosár!

- Ná, tegnáp tanátam egy pénztárcát, benne vót 6000 Euro, meg 500 UZSAdollár, meg 980 svájci frank. Meg vót még benne egy igázolvány is, olvásom, aszonygya: Kis-Péter Sándor, Budápest, Szilfa utca 12. Ná, néki kűdeném a következő számot!

2019. máj. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi Nagy Bandó-Nádas kettős,csak kazin van meg valahol vagy az se,sehol se találom.


Telefoncsörgés

-Miss-lai

-Hát fizesse mag azt a százezer forintos kárt amit okozott a fa!

-Hol sérült meg?

-Hát a vurstliba!

-Hány óra volt magánál?

-15 300.Zöld Moszkvicsban.Ló húzta.

-Sérült még meg valaki?

-A sógor.Felült a ringlispirre.Felkavarta az a sok élmény és fejen vágtam mert anyázott..Fizesse meg azt a százhúsz forintos kárt amit okozott a fa!!

2019. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jónapot mentő!

De a kórház?

Milyen kórház?

A mentősökkel beszél?

De ez a kórház

Nem

------------------------------------------

Haló Ájtí próbáltad már kikapcsolni,bekapcsolni?

2019. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!