Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem ciki szituációka...

Írnátok nekem ciki szituációkat, történeteket amik veletek vagy esetleg barátaitokkal történtek?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy hasonlót és jókat nevettem rajta...ezek szerint akkor nem csak velem törénnek ilyenek....:D
2010. júl. 7. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vezetni tanultam, kocsikáztunk a városban, oktatóm magyarázta a dolgokat, fordultam be egy kis utcába és mutatni akartam valamit, hirtelen felemeltem a kezem, elindult az ablaktörlő és leszakítottam a belső tükrön logó láncát . Hát full ciki volt!!!!!!!!

Majd kb 10 perc múlva , leakartam húzni egy kicsit az ablakot , megnyomtam a gombot mire elindult lefele az ablak, s nem akart megállni, mire gyorsan megnyomtam , hogy felfele menjen, szal össze vissza , fel-le ment az ablak.

Ennél cikibb napom nem is volt.

Ráadásul fiatal srác volt az oktatóm, még be is jött mint pasi, és jól beégtem...

No komment :D:D

2010. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
uhh....szegény....:)hát van ilyen
2010. júl. 7. 20:19
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
xDD
2010. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Színházban voltam egy nagy társasággal és rámjött a cifra fosás, már elnézést :-). Kirohanni nem akartam, mert megzavarom az előadást, mást meg nem tudtam csinálni, kínomban a szék kárpitját karmolásztam, közben meg úgy morgott a hasam, hogy a karzaton is tutira hallhatták (enyhe túlzással :D), erre a mellettem ülő rám nézett, err én : " bocs, éhes vagyok." Szóval nagy nehezen kibírtam a sszünetig, de elég gátlásos vagyok, így nem tudtam elmenni ott WC-re, hát sűrű bocsánat kérés közepette meglógtam és sprinteltem haza. Este volt, busz 20 percenként ment, és pont az orrom előtt ment el... Jó kis táncot lejthettem a buszmegállóban :D

2010. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
lool...szegény....:P
2010. júl. 7. 21:06
 6/17 A kérdező kommentje:
de legalább kibírtad hazig, ugye? :)
2010. júl. 7. 21:06
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére, de nem kívánom senkinek :)
2010. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Utazok a suliból egyszer haza. Távolsági busszal járok be ezért 40 perc az út. A szemembe süt a nap ezért elhúzom a függönyt. Nehezen jön a függöny ezért rántok rajta.. Leszakadt a fél buszban :S Ultra ciki volt XD
2010. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
én beszélgettem két bombajó nővel, és telibe arcon fosott egy gólya...
2010. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
4 éve hajtottam 1 csajra. elmentünk végüla plázába, és összejöttünk. másnap ujra mentünk és beakadt a cipőfűzőm a mozgólépcső végébe, ahol lemenneka lépcsők. meg kelett állítani azt a szart, és kifűzni a cipőmet. ott helybe szakított velema csaj akire 4 évig hajtottam és 1 napig jártam vele.....
2010. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!