Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Bírod a Raid reklámból a...

Bírod a Raid reklámból a szúnyogot vagy a legyecskét?

Figyelt kérdés

ezt az új reklámot nem találtam meg, de biztos mindenki ismeri a raid night and day-ben van 2 cuki szereplő, a legyecske és a szúnyog :) őket szeretitek? :D "-még nappal van menjt te! -már este van menj te! " a légy kicsit ducibb és mélyebb hangja van, a szúnyog pedig keskenyebb de baromi jó arcoknak tűnnek:D melyik jön be nektek jobban, esetleg melykőjükkel járnátok ha úgy adódna?:D


és ne feledjétek: "raid nájt en déj. legyet űz ha fenn a nap, és szúnyogot ha jön az éj"


2010. júl. 7. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:

AtyaÚrIsten! :D


Bírom én is ezt a reklámot, de az igazi kedvencemet már sajna nem adják!:( : A béééjjjjbíííííkk??? xD

2010. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kedvenc reklámomat mostanában kezdték újra adni:) Mikor egy kis cica szalad, felmászik az ágyra és mondja, hogy MAAaaamiii:)
2010. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ne offoljatok :D
2010. júl. 7. 20:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy melyikkel járnék,ha úgy adódna?Hogy adódna,ha átváltoznék szúnyoggá/léggyé?Hát,nem is tudom,két ilyen jóképű rovarpasi közül olyan nehéz választani...:D

Egyébként nagyon cukik,mindkettőt bírom,de főleg a legyet,az pont azért cukibb,mert kis dagi:)

2010. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:DD
2010. júl. 7. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy titok...Ne mondjátok el SENKINEK! Bele vagyok zúgva a kis cuki szúnyogba...:$ De tényleg ne izéljetek miatta...Nem tehetek róla! SAjnálom!
2010. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szúnyog aranyos :D:D:D
2010. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ikszdé xD ***** válasza:
A szúnyoggal haver lennék, hogy ne csípjen, a legyet pedig elküldeném, hogy ne legyeskedjen már annyit:)):)):)) xD
2010. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt birom.
2010. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!