Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem szabad a gyerekeket...

Miért nem szabad a gyerekeket vízcsurgatással ébreszteni reggel?

Figyelt kérdés
2019. jún. 12. 07:12
 1/5 anonim válasza:
Hát már hogy ne szabadna.
2019. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vizelési ingert okoz, így ha bepisil, megvan a napi program! De semmi gond, jó meleg van, hamarabb szárad a mosott ágynemű!
2019. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene vizet csorgatni? Halkan szólsz hozzá, esetleg megérinted, megsimogatod. Jó, hogy nem harangozol, vagy lősz a levegőbe. Esetleg: "jó reggelt elvtársak, ébresztő, fel!" mint a seregben.
2019. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert megharap
2019. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Ezt még osztálykiránduláson is szokták csinálni egymással, és jól bep-sál tőle. Nálunk még a "lúzerek" hátára,nyakára rá is verték a farkukat alvás közben a "nagyok",ami sokkal durvább.Én nem a nagyok közé tartoztam (dagadt és jó tanuló is voltam), de sok kirándulást kihagytam,és szerencsére megúsztam ezt.
2019. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!