Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hűvös éj - mennyiért állítanád...

Hűvös éj - mennyiért állítanád be csengőhangnak?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 07:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ugyan már... hadd írja le a véleményét, szerintem ehhez mindenkinek joga van.
2019. jún. 29. 11:42
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem a véleményével van a baj, hanem azzal, hogy nem tud magyarul írni. Mindegy.


Szóval a kérdésed mentes a humortól, de nem gondolom, hogy vicces vagy kellemetlen lenne, ha a emberek között így szólalna meg a telefonom. Szóval kifejezetten nem szándékoznék ezt beállítani, de nem is ellenkezem ellene.

2019. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaj, ezt én írtam? Aki abból élek, hogy tudok magyarul? Ellenkezem ellene?
2019. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Szuper mindig is csíptem az ilyen embereket.

Akiknek a legnagyobb bajuk mindig is a helyesírás, volt, nem pedig maga a tartalom. Ne írjak ok. Akkor én is kérhetem ,hogy inkább tartsd meg magadnak a véleményed ? Már általában letojom az ilyen embereket , mert nekem megvan az okom amiért így írok, hidd el nem azért mert lusta vagyok stb. Épp elég időt töltök a helyesírás ellenérzésével. De még sajnos így is bekerülnek ilyen bakik. Sokszor maga a helyesírás ellenőrző viccel meg. De szerintem akkor nem érdemelnék írási jogot ha egy kicsit se törődnék ezzel. Már itt is írtam többször is. Több gondom is van e téren (Nem mentségként) Ha szerinted csak az írhatna ,aki helyesen ír . Akkor igen szegényes lenne a világ. hiszen attól még hogy könnyen írsz helyesen, máskülönben lehetsz egy sekélyes ,humortalan, és nem mellesleg más területeken visszamaradott.


Amúgy adok egy tippet , ha neked szúrja a szemed az írásom lépd át ,ki van írva a hozászolásom fölé a nevem, szóval nem lesz nehéz, gondolom nem esik nehezedre.


Egyszerűbb, mint lepontozni, és leszólni valakit .


Ja és gratulálok hozzá hogy helyesen írsz, ettől biztosan értékesebb ember leszel.

2019. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pardon előbb én is lepontoztalak.
2019. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ellenőrzésével.

A hibáimat , még az ellenőrző is félre értelmezi. Én meg őt.

2019. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ennyiszer írok egymás után, de mondjuk az se lenne utolsó, ha itt bekerülne egy szerkesztő funkció. így ha később valamit javítani kell , vagy módosítani, nem kéne új hozzáoszlásba írni.
2019. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!