Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szoltok hozza hogy unikorn...

Mit szoltok hozza hogy unikornist talaltak Magyarkuton? Engem meglepett.

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem. Én vesztettem el.
2019. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez jó!
2019. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mutatta a tv. Es meg a gyerekekkel is jatszik.
2019. júl. 2. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az unikornis az enyém. Múltkor szökött meg mert vattacukor helyett szivárványt kapott reggelire, mondtam neki hogy elfogyott a vattacukor és elmegyek aboltba, ebédre azt kap, elment. Amúgy te komolyan bevetted? Az csak meg van szerkesztve.
2019. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az uniformis volt. Az uniformis az unikornisok egyenruhája felszarvazás idején, amikor is a szivárványhártyájukat átszakítják és onnantól folyamatosan szivárvány hiányban szenvednek. A Vata féle (Bap)felkelés idején unikornisokat vetettek be először Magyarországin, István király utána Vatacukorral etette meg az unikornisokat és levettette velük az uniformisokat és a kútba dobatta. Azóta lett a neve Magyarkút.


Már-ki

2019. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!