Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki meg tudná nekem mondani...

Kleo20 kérdése:

Valaki meg tudná nekem mondani hogy magasságot hogy tudnám le mérni? Mérőszalag az mennyire pontos?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé pontos, csak jól kell használni. :)


Ha egyedül vagy, és nincs senki aki segítene, akkor állj egy falhoz, a mérőszalag alját - azt a kis kiálló fém pöcköt - tartsd a lábujjaddal, húzd fel a fejed teteje felé de úgy, hogy a centiméter a fal mellett legyen. Azután tedd a kezed a fejed tetejére úgy hogy a centiméterhez is érjen, aztán olvasd le.


Húhh.. lehet így nem nagyon érthető, de igyekeztem..

Egyszerűen: Állj a falnak háttal, húzd ki magad, a sarkaddal ne engedd, hogy felmenjen a szalag. Húzd magasabbra mint a fejed a szalagod, tedd a kezed a fejed tetejére, és olvasd le az eredményt.

2014. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vágd fel magad több kis darabra és úgy már könnyedén le tudod mérni pontosan.
2014. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy üres dobozt, mondjuk cipős dobozt. Állj egy fal elé egészen közel. Tedd a fejedre a dobozt, úgy, hogy a doboz közben illeszkedjen az egyik oldalával a falnak, merőlegesen. Jelöld be halványan egy ceruzával a falon, a doboz helyét, majd mérd meg mekkora a távolság a padlótól a jelig, ezt csinálhatod úgy ahogy az első írta, lépj a mérőszalag végére és úgy. Utolsó lépésként keress egy radírt és radírozd le a ceruzajelet a falról. Ezzel a módszerrel centire pontosan meg lehet állapítani a magasságodat.
2014. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!