Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodtam a Fűrész c....

Miért álmodtam a Fűrész c. filmmel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

A filmmel nem voltam kapcsolatban az utóbbi időkben, nem is gondoltam rá, nem néztem horrorfilmeket, se ijesztő képeket. Történet: Pár osztálytársammal voltunk összezárva a tornaöltözőben, tiszta Fűrész feeling volt. Cédulákra írt számokat kellett valahogy kirakni a szabaduláshoz (hasonló volt a sudokuhoz). 3 percünk volt. Nem estünk pánikba. Több ilyen rejtvény volt, mindenki kapott egyet, az utolsót én kaptam. Mindenki könnyen végzett a sajátjával, 30 másodperc maradt. Az enyém nehezebb volt, nem tudtam végezni vele. Ránéztem az órára: 10 másodperc. Azt mondtam, hogy feladom, erre a többi elkezdett pánikolva nekiállni a számoknak. Gyorsan elővettem a telefonomat, és valahogy "kiteleportáltam" az iskola elé.

Összetett álmom volt, ez volt a legfurcsább része. Az iskolával és az osztálytársaimmal semmi bajom. Arra tippelek, hogy talán a cserbenhagyás és a feladás lehet az ok. Légyszi segítsetek! (nem akarok szakemberhez menni)



2014. máj. 6. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert láttad a filmet.
2014. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álom egy összetett dolog,minden amit valaha is láttál,képzeltél,hittél,szerettél volna megjelenhet a legfúrcsább módokban,szóval nyugi:)
2014. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!