Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hány dB a megenengedett...

Noelh kérdése:

Hány dB a megenengedett hangerő egy kertvárosi családiház részlegen,22:00 elött és után?

Figyelt kérdés
1 szomszédod zavar... a többit nem igazán, de én meg nem azért vettem a cuccost h itt porosodjon.. szóval ez érdekelne h hány dB-ig lehet zenélni ;)

#Szomszédok #hanegrő #Zene hallgatás mértékei
2014. máj. 7. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrét érték nincs megszabva, nem zavarhatsz másokat a hangoskodással, és kész. 22 óra előtt sem!

Esetleg abba is belegondolhatnál, ha képes vagy ilyenre, hogy ő meg nem azért vett házat egy csendes, kertvárosi részen, hogy egy pontagyú pötsch tuc-tuc zenéjét hallgassa egész nap.

2014. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

"de én meg nem azért vettem a cuccost h itt porosodjon"


Ez kedves. Én meg vettem egy húsvágó bárdot, de már kezd porosodni, átmegyek hozzátok vele, jó?


A jogszabály szerint aki "indokolatlanul zajt kelt", az ellen lehet fellépni. Már pedig arra, hogy nincs fejhallgatód, nem igen lehet indokot találni.


És hidd el, mást is zavar, csak (még) nem szóltak. Ha megunják, megy a rendőr és jön vele a pénzbírság.

2014. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!