Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Képtelen vagyok kapcsolatot...

Képtelen vagyok kapcsolatot tartani sőt még csak kezdeményezni se, de van egy srác aki tetszik, mit csináljak? Bocs a hosszú leírásért.

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott vagyok lassan három éve és próbáltam kilábalni belőle de valahogy mindig visszazuhanok. Ha csak megpróbálok beszélgetni mindenkinek csak húzom az agyát megfárasztó vagyok. Jó lehet elég erőltetten próbálok bekapcsolódni egy társaságba, de mert csak máshpgy már nem megy. Így se...

De ami nagyon gáz hogy a srác aki tetszik ugyancsak zárkózott mégha kicsit máshogy is mint én. Ő igazából csak nem beszél. Vagy legalábbis alig... Jó lehet így most úgy tűnik végülis ugyanarról van szó de azért mégsem. Na jó ez most hülyén hangzott.

Szóval tetszik de igazából nem merek odamenni hozzá. Az osztálytársaim tudják már mert az egyetlen akinél céloztam rá továbbadta úgyhogy tudja ő is. Bár amikor egyszer fogalmam sincs hogy de megmertem kérdezni tőle hogy mennyire hitte el, ő azt mondta hogy nem igazán mert hát ez úgyis csak egy pletyka én meg nem mertem mondani neki semmit. Sokan mondták hogy hívjam el valahova de koleszos és hétköznap nem sokat mozdulhat ki hétvégén meg szeretne otthon lenni vagy még szokott elmenni a bátyjával meg haverokkal erdőbe sátorozni, de oda engem tuti nem engednének el a szüleim, még ha meg is merném kérdezni hogy mennénk-e együtt. Am van aki szerint éretlen még, meg gyerekes... de ezt se alátámasztani se cáfolni nem tudom mert hát nem igen beszédes.


Van valami tanácsa valakinek? Csak értelmes válaszokat légyszi!



2014. máj. 8. 20:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Am 16 vagyok.
2014. máj. 8. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet, e-mailt, de ne valami vallomást, csak annyit, hogy szeretnél vele barátkozni, együtt elmenni valahová, lenne-e kedve hozzá. Ha igen, majd kialakul valami, ha nem, akkor se égsz be. Ennyi.
2014. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj hogy az egyetlen dolog amit gépen csinál az az hogy játszik a wot-tal. Facebookja van de sose nézi, szóban megmondani arra képtelen vagyok...
2014. máj. 10. 05:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem hitte el,mert nem hiszi,hogy te tényleg szeretnél vele bármit is.Ennek pedig az az oka,hogy téged valószínűleg szebbnek ,jobbnak lát saját magánál.Azt ajánlom,hogy bármennyire is nehéz húzz oda ,de nagyon gyorsan mond meg neki ,hogy szeretnél vele találkozni ,mert ez csak rosszabb lesz,mert gyötörni fog ,hogy nem mersz oda menni, azt meg gondolom te sem akarod.
2014. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ööö... Oké megpróbálom, de milyen indokkal hívjam ki az osztályból hogy ne kelljen nyilválosan.... Mert az tuti nem menne...
2014. máj. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!