Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz? Vagy mit...

Szerintetek gáz? Vagy mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előszőr is kezdeném az életemmel, egyszerűen pokol volt.. Olyan helyeken laktam ami más számára még a mesékbe se létezik. Elhatároztam hogy muszály hamarabb elmennem dolgozni mint másoknak, 13 éves korom óta dolgozok.

20 éves vagyok és eljutottam arra szintre hogy nem találok munkát, az iskolázottságommal nincsen próbléma, de senkitől se kapok segitséget. Gondolkoztamm és arra jutottam hogy elmegyek happy finisht(erotikus masszás). Legbelül összetörve érzem magam, de azt se várhatom hogy jöjjön egy munka hiába keresek nem kell munkaerő, és nem akarok az utcára kerülni, igy hát ez az egyetlen amivel kitudok törni... Szerintetek ez nagyon gáz? SZégyen? A beszolos kommenteket kiméljük, mivel nem tudja az illető hogy miért hogyan.. Köszönöm.


2014. máj. 9. 16:30
 1/6 anonim válasza:

1% felajánláshoz tökéletes sztori. Mit is szeretnél tulajdonképpen tőlünk kérdezni szerelem/szex kategóriában?

Ha erotikus masszázst vállalnál, akkor biztos csinos vagy --> inkább ismerkedj. Persze lesz egy kis hátrányod azzal, hogy szeretnéd, hogy kvázi eltartsanak, de a múlt egyáltalán nem számít ilyenkor.

2014. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem hiszem,hogy nem találnál normális munkát.Mi a végzettséged?
2014. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
(Hogy a kérdésre is kielégítő válasz érkezzen: Ha munkába állsz ott én nem foglak elítélni miatta, de ne hangoztasd nagyon.)
2014. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Állatorvosi asszisztens.

A múltammal meg azért kapcsolodik, mert a szüleimnek szügségük van arra hogy segitsek mivel van egy fiatal öcsém, aki eről nem tehet semmit.

2014. máj. 9. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
külföld! :/
2014. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Kellenek azok is ;)
2014. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!