Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 éves lány vagyok, és egy...

20 éves lány vagyok, és egy olyan problémám van, hogy olyan kicsi a mellem mint egy kislánynak. Egyszerűen gyülölöm magam! Műtétre nincs pénzem, de nem akarok így maradni. Van valakinek jó ötlete/tanácsa?

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 22:20
 1/7 Nosco ***** válasza:
Nem mindenki szereti a nagy melleket. Fel a fejjel!
2014. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van barátod? Tetszel így neki? Szerintem egy barát aki elfogad így nagyon sokat tud segíteni. Meg tud győzni arról, hogy neki semmi gondja nincs vele és így te is elhinnéd. Nézetem nemrégen egy videót mellfelvarásról és implantálásról. Én nem tudnám ezt tenni a barátnőmmel (már ha lenne) elfogadom, legyen úgy ahogy van.

Nekem a "méretem" jóval kisebb az átlagnál. Barátnőm még soha nem volt, nem tudom mire elég, majd lehet megkérdezem itt. De kerülöm az x centi jó-e? és hasonló kérdéseket. Centiket rámvernek, de így nem izgatom magam rajta.

Mindenkin van valami ami saját magán nem tetszik. Nekem sem csak a fenti az egyetlen. Más testrészem eléggé megnőtt, pedig helyette tudott volna jobb dolog is megnőni.

Egyébként nekem a kis mell tetszik, nem a nagy dinnyék. Vagyunk még ezzel így páran.

2014. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem van egy ötletem: gyere el hozzám, és megmutatom, hogy mi mindenre jó egy kis mell!
2014. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus! Tőle ugyan nem lesz a melled nagyobb, de az önértékelési problémáid megszünhetnek.
2014. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ne érdekeljen. Nekem sincs, mégis imádnak a pasik. Emeld ki azt,ami szép rajtad. Senki sem tökéletes.
2014. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne azért szégyenkezz, mert kicsi a melled, hanem mert olyan melltartókat húzol fel hogy azt hiszik a többiek, hogy van. Aztán ha kibontanak olyan leszel mint 1 csipszes zacskó, akkor jönnek rá hogy a fele hiányzik ;)
2014. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A normális pasikat nem érdeklik(engem se érdekel) a mellméret.
2014. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!