Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A fiúknak bejön a széles csípő?

A fiúknak bejön a széles csípő?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok..széles csípővel..formás derékkal és nagy fenékkel..ami sokak szerint jó kerek.(nagy alatt ne hájasat értsetek). Vastagabb combom van..de mások szerint formás..(a vádlim izmos(a combom eleje is..ugy ahogy) hasam az egyaltalan nincs..az lapos es kisse izmos.( közepes lábam van..nem is hosszú nem is rövid) 162cm vagyok. Akkor most milyen alkatom van? És ezt szeretik a fiúk?
2014. máj. 9. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

A biológusok szerint be kéne jöjjön, hiszen széles csípőn fér ki a gyerek.


Amúgy az ilyen kérdéseket feltevők jártak már az utcán? Mert mindenki olyan ha beszélni kell róla mintha modell-országban élne, de mégis mindenki a sörhasú, lógócsöcsű, tésztaképű párral megy az oldalán (mindegy hogy férfi vagy nő).

2014. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HA küldesz fotót küldök én is. Jól jegyezd meg! Amíg magadnak nem tetszel és nem vagy elégedett magaddal, vagy a külsőddel, addig másnak sem leszel szimpatikus, vagy vonzó:))) Csak ennyit jegyezz meg!
2014. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lefotózod, akkor előbb megtudom mondani, hogy bejön-e vagy nem. Nem mindegyik széles csípőjű nő jön be. Van akinek kifejezetten jól áll, van akinek egyáltalán nem.
2014. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fényképet nem tudok küldeni. Viszont..sok fiú mondja ,hogy nagyon szép vagyok és hogy nagyon sexyés csinos meg kedves stb... de ebben én elég bizonytalan vagyok..mert eddig nem láttam még olyan fiút akinek egy széles csípőjű lány lenne a barátnője..mondják h a széles csípő sexy meg minden..de ha barátnőről van szó ..akkor inkább egy banán alkatu lányt választanak. Én nem igazán szeretem ,hogy nagy a fenekem..ha á
2014. máj. 10. 14:11
 5/5 A kérdező kommentje:
(előzőhöz) ha átlagos fenekem lenne az nem lenne probléma..mert azt mindenki szereti..de a nagy fenék nem mindenkinek jön be..
2014. máj. 10. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!