Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok ennek a lánynak...

Mit gondoltok ennek a lánynak a hangjáról?

Figyelt kérdés
Szerintem egész jó! https://www.youtube.com/watch?v=153nOJ1fUeo

2014. máj. 13. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is:) de berakhatták volna karaoké verzióban is a számot,mert így összevegyül a 2 hang;)
2014. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk lehet nem megy a rendes..akkor egész jó;) csak a magas hangokon még csiszolni kell:p
2014. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenen csiszolni kéne. Se beszélni, se énekelni nem tudsz. Rekedten, halkan, és borzasztóan hamisan énekelsz, azt hittem, hogy legalább átlagosan rossz lesz, de ez annyira borzasztó, hogy inkább azt hallgatnám, ahogy egy láncfűrésszel vágnak egy betonoszlopot.

Ha ezerszer jobban énekelnél sem kerülnél be még egy énekkarba sem.

2014. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyszerűen borzalmas a hangod. Az első válaszolónak meg valószínüleg rossz a hallása. Mert ez valami kritikán aluli.



(Miért teszel fel úgy kérdéseket mintha nem te lennél?)

2014. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!