Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lítiumos aksinál számít a...

Lítiumos aksinál számít a súlya (tömege) ésa mérete? Vagy a modernebbek már kisebben is tudnak többet?

Figyelt kérdés

ami fura, hogy a 3900 mAh-s aksik nagyobbak, mint ugyan azon típus 4650 mAh-s aksija.


ez most akkor azért van, mert gagyi, vagy mert modernebb és tényleg tudhat több mAh-t kisebb súllyal és kisebb méretben?


(kamera-aksi: Sony NP-FV 100)


2019. júl. 24. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kínából, vagy vietnámból rendeled.
2019. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

még a legeredetibb Sony is China ... nem is láttam még vietnamit.

de ettől függetlenül, elméletileg lehetséges vagy a cellaszámok miatt nem? + gyanús h azóta tapogattam, nyomogattam, és mintha a 4650-esnek az eleje is és a vége is üres lenne, ott puhább a műanyag, sztem csak a forma miatt meghagyták a méretet saccra, de üres egy része.

2019. júl. 25. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!