Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy mosás? Most komoly? Vajon...

Egy mosás? Most komoly? Vajon mi mehetett tönkre a motorban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vázolnám a helyzetet. Nemrégiben vettem egy 1988 Gilera R1 125 Endurot. Egyik nap ( legyen a kedd ) ki mentem vele motorozni a határba, majd ezt követően lemostam magas nyomású mosóval. Gond nélkül indult. Másnap indítom a motort, indul, majd egyszer csak egy kisebb pukk, de nem történik változás. Megtettem vele 1 km-t, be húztam a kuplungot egyből le állt a motor, és újra se tudtam indítani. Gyertya mondjuk -egész jó.

Öreg motor lehet a karburátor. Ki mostam a tankot, majd ki takarítottam a karburátort. Szikra elég gyengus jelenleg még sem indul. Mi ázhatott be? Illetve mekkora lehet a baj?

Jelenleg csak a fent említett puffogás van rúgás, és önindítás esetén is.



2019. júl. 30. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Kimentem, behúztam, leállt, kimostam, kitakarítottam, mégsem, stb. Ált.iskola alsótagozat.ige+igekötő....
2019. júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!