Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék csatlakozni a...

Hogyan tudnék csatlakozni a csoporthoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kaptam pár napja egy értesítőt az egyetemről ahova jelentkeztem, hogy felvettek a közös Google Csoportba. Én yahoo mailt használok és erre jött az értesítő e-mail.

Rámentem a linkre, amivel elméletileg megtekinthetem a csoportot. Kérte is az oldal a bejelentkezési adatokat. Én beírtam a Yahoo -mailemet illetve a jelszót, mire kiírta hogy problèma merült fel, ide nincs jogosultságom belépni, mert a csoport más Domain-hez tartozik. Van google e-mail címen is, aval próbáltam megkeresni a csoportot de nem találja meg a keresőben.

Valakinek van valamilyen ötlete, hogy hogyan tudnék a közös csoporthoz csatlakozni?

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. aug. 2. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"Van google e-mail címen is"

Add meg az adminnak, és kérj egy meghívót arra is.

2019. szept. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg nekem is segítene valaki egy válasszal? Nincs gmail címem. Az admin azt mondta, hogy yahoo címmel is hozzá tud adni a csoporthoz. Azonban hibaüzenetet kapok, amikor a csatlakozó-linkre kattintok. Szerintetek hozzá lehet egyáltalán adni yahoo címet?
2019. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!