Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Felhívtak valami ismeretlen...

Felhívtak valami ismeretlen telefonszámról (0036 52 574 582), hogy akarok-e valami jelzőrendszeres készüléket. Mi ez az egész?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez valami bűnszervezet lehet?
2019. aug. 5. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg telemarketing.
2019. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
20%

Te beszéltél vele és tőlünk kérdezed meg mit akart?

Hm...

2019. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Bűnszervezet, de mivel Teleshopos szám, valószínűleg nem olyan szinten kell gondolni rájuk, mint mondjuk lakásbetörésre vagy unokázós csalókra.

Inkább "csak" azok a sunyi szélhámosok, akik idősek hiszékenységére utazva megpróbálnak eladni ezt-azt, rábeszélni, pénzt kicsalni, átverős szerződést aláíratni.

Ezt pedig nem olyan nehéz kivédeni, csak ki kell oktatni az idős rokonokat (is).

2019. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oktatni helyett először iktatni-t olvastam :) Egyébként köszi a választ.
2019. aug. 5. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel és kérdezd meg legközelebb.

Én is jártam már úgy, hogy fel kellett volna hívnom valakit (nem ismerőst), de nem vették fel. Napokig hívogattam, de semmi. Közben hazajöttem a külföldi utamról, az otthoni számomról elsőre fölvette. Mondom hogy már kerestem sokszor.

Ja, az? Neki nem volt ismerős a szám, azért nem vette fel, Plusz még fel is tett valami weboldalra, mint amit itt linkeltek, hogy gyanús szám.

Meg azon a linken valami észkombájn ilyet ír, hogy nem érti hogy hívhatták fel, mert titkos a száma, meg ne hívjátok fel, ne vegyétek fel, ő sem vette fel, meg letiltotta, stb. Normálisak ezek?

2020. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!