Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem "agybadúgós" Sennheiser...

Nem "agybadúgós" Sennheiser fülhallgatót vennék, segítenének az alábbi feltételek alapján?

Figyelt kérdés
Mint ahogy írtam, nem "agybadúgós" de jól szóló Sennheiser fülhallgatót keresek, ha nem Sennheiser az is megfelel, csak jól szóljon, sokáig bírja és max 15 ezer forint

2019. aug. 10. 19:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy Vezetékes fülhallgató lenne
2019. aug. 10. 19:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy Sennheiser MX 375-t nyúztam évekig, az árához képest (~5000 körül) tökéletesen jó volt. Nem tudom, lehet-e még kapni valahol.
2019. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TR75 ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

Nem Sennheiser (ahogy elnézem, van vagy 3 nem agybanyomkodós fülhallgatójuk, amiből kettő sport fülhallgató - messze az általad írt ár fölött, a harmadik az MX 365).

Szóval úgy vettem, hogy nem tudtam, mire számítsak, általam nem ismert cég kevéssel 4000 pénz alatti árú cucca.

Nekem bejött. Azt ugyan nem mondom, hogy dübörög a basszus (mint ahogy itt-ott írják), inkább kellemesen hallani. A mélyebb tartomány nem megy a magas rovására (mint például az előző Philips esetében), meglepődtem, hogy mennyi részletet hallok vele, amit az előzővel nem, mert egyszerűen nem is elmosta azokat, hanem simán elnyomta.

Szóval nagyon kellemesen csalódtam (amúgy melóba menet és melóból jövet szoktam használni).

Ha negatívumot kellene írnom, akkor az az lenne, hogy kicsit furcsa a formatervezése, viszonylag könnyen mozdul el a fülben, talán lehetne kicsit nagyobb, vagy változtathatnának a formaterven (kicsit hosszabb nyak a membrán mögött). A szivaccsal együtt jobb a helyzet.

Nem éri el az eddigi kedvencem hangminőségét (ugye kinek mi), nekem a Pleomax PEP-900 volt a legjobb eddig az olcsó szegmensben, sajnos a szerelési minősége nagyon gáz volt (volt olyan, hogy rendeltem online és kapásból adtak mellé még egyet, mert annyi volt a reklamáció, a végén már 700 forintért vágták az ember után), egy évet sem bírt, de a hangja fantasztikusan tetszett. Azóta is hiába keresek hasonlót.

A Soundmagic hangja hasonlít hozzá, kicsit kevesebb a mélye, kicsit több a magasa, de azt mondom, kiegyensúlyozott hangja van (sajnos nincs hangerőszabályzó rajta).

De érdemes kipróbálni, akármelyik is tetszik meg, mert mindenkinek más az ízlése.

2019. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!