Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay fiókomat "szuszpenzálták"...

Ebay fiókomat "szuszpenzálták", csinaltam egy uj fiokot es 2 hetre ra azt is, emailbe mind a ketszer ugyanaz az uzenet jott, hogyan tudnam hasznalni az ebay-t anelkul hogy bannolnanak?

Figyelt kérdés
Regebben megprobalkoztam az eladassal, valodi okat nem tudom miert, kulonosebben nem foglalkoztam vele, az utobbi idoben csinaltam egy uj fiokot, es ra 2 hetre ezt is bannoltak, nem akarok eladni, csak venni dolgokat, es valahogy nem lehetne megoldani vpn-el vagy ilyesmivel?

2019. aug. 11. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Biztos lehetsz benne, hogy nem ok nélkül függesztették fel a fiókodat, az újabb fiókokat is azért függesztik fel, mert érzékeli az oldal, hogy ugyanaz a személy regisztrálta a fiókokat.
2019. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Vásárolj offline.
2019. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Akkor vásárolj Alibabán vagy Aliexpress-en. (Esetleg Wish-en, de azzal sokaknak van negatív tapasztalata, amiket én rendeltem, azokkal nem volt probléma, szóval ízlések és pofonok.) Lényegében ugyan azok, mint az ebay.


És bármit is csináltál ebay-en, ami ennyire szembement a felhasználói feltételekkel, azt a későbbiekben hanyagold.

2019. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szuszpenzálták, hanem szuszpendálták esetleg, ha már magyarul végképp nem sikerül kifejezni.

Szuszpenzió kicsit más fogalom:

[link]

Ilyen makacs jellegű kitiltások megkerülésére is vannak bizonyos lehetőségek, de abban inkább nem segítek, legfeljebb annyit, hogy rossz irányba navigálsz.

2019. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Izomból szembe menni az ebay-el hülyeség. AZ újra regisztrálás pedig megrendszabályozás alól kibújást jelent. És ez nem fog jóra vinni.

Már az elős tiltás után kellett volna az ebaynek írni egy kulturáltan becsomagolt WTF-t, biztos részletezték volna hogy mikor, hogyan melyik szabály ellen vétettél.

Most, hogy újra próbáltál regisztrálni, már nehezebb lesz.


Egy biztos, ott nem hülyék vannak, nem fogsz tudni kibújni a moderálás alól, csak ha csinálsz egy másik online karaktert másik emaillel, más lakhellyel, életkorral. De ugye ez meg csalás, és ki fog derülni, ha utólag majd beírod a szállításhoz a valódi lakcímedet.

2019. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!