Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A monitort az konnektorból...

A monitort az konnektorból vegye az áramot vagy a gépből?

Figyelt kérdés
Kaptam a monitorhoz tábkabelt és nem tudom hogyan kellene lennie. Külön vagy a gépből vegye az áramot(Bocsi hogy hülyén fejtettem ki )

2019. aug. 17. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Vegyed az ócskapiacról.
2019. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szirty ***** válasza:
29%
Az már elég rég volt amikor a monitor 230V-os kábele a tápegységen lévő aljzatba is bedugható volt, úgyhogy franc se érti mit is akarsz kérdezni...
2019. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy a monitort az áramba kössem vagy a gépbe
2019. aug. 17. 16:04
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan tápod van, amibe bedugható még egy konnektor, akkor dughatod oda. De akár a fali aljazatba is, teljesen mindegy.
2019. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség szerint mind a kettőbe. Áram is kell, meg adatok a gépről, hogy mit akarsz rajta làtni. :)
2019. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Szirty ***** válasza:
14%

"Azt hogy a monitort az áramba kössem vagy a gépbe"


Az már elég rég volt amikor a monitor 230V-os kábele a tápegységen lévő aljzatba is bedugható volt, úgyhogy franc se érti mit is akarsz kérdezni!

2019. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az már elég rég volt amikor a monitor 230V-os kábele a tápegységen lévő aljzatba is bedugható volt, "


A régi gépen még ma is így van.

Oda kell dugni a végét ahol jólesik.

2019. aug. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A gépbe. Ha lekapcsolod a gép főkapcsolóját, a hardverest, ami hátul, a tápon van, a monitort is áramtalanítod ezzel.
2019. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

#6 "...úgyhogy franc se érti mit is akarsz kérdezni!"

Leszázalékolt, megint csak égeted magad.

Érdekes, te semmit nem értesz, amivel nem is lenne gond, csak legalább ne kötekedtél volna velem is számtalanszor, csupán a saját értetlenséged miatt.

Akkor most nem szólnék én sem, de már rengeteget raboltad az időm, feleslegesen. Közben itt a sokadik bizonyíték: neked van gond a felfogásoddal, nem nekem.

2019. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szirty ***** válasza:
23%

"Leszázalékolt,"


Miért emlegeted ilyen gyakran a százalékokat?

Ennyire mély elégtétellel és büszkeséggel tölt el, hogy kamuregisztrációkkal és a kereső használatával 2 nap alatt letoltad valakinek az "értékelését" 75-ről 15-re?

Sose legyen nagyobb örömöd az életben!


Szerinted lehetetlen lenne hogy ugyanígy felpontozza magát valaki? Nem.

Az egész itteni értékelési rendszer teljesen haszontalan és inkorrekt, amit az említett eset bizonyít a legékesebben (sok más mellett).

Szóval pöröghetsz a százalékokon ha neked ez fontos, de engem nem hat meg. Keress más fogást!


Ki mondta hogy nem értek valamit? Megint egy rosszindulatú feltételezés a részedről, mert ez a fixa ideád. Amikor ez felbuggyan a benned fortyogó mocsárból, akkor azonnal idehányod a nyakunkba mint most is.

Remekül megszilárdítva ezzel a rólad kialakult véleményt...

Csak így tovább! :)

2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!