Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit kell csinálnom, hogy...

Mit kell csinálnom, hogy elinduljon a játék amit letöltöttem?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy xbox360 játékot, ami ISO fájlban van, de nem játsza le.Milyen program kell hozzá?Gyorsan válaszoljatok légyszi, és úgy, hogy érthető legyen.
2010. júl. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Chipelt az xbox-od?Mert csak úgy nem fog futtatni tört játékot.Az Iso-t megfelelően írtad ki? Nem úgy kell ám hogy fogod aztán azt az 1 fájlt ráhúzod a dvdre aztán csá.Az Iso fájl az egy tömörítés gyakorlatilag, meg kell nyitni és úgy kiírni.Poweriso-val ezt pikk-pakk meg lehet csinálni.
2010. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A boxot flashelni szokták, nem chippelni.
2010. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy most miközben nézegettem tovább, már nem is tudom, hogy mi ez, hogy jól van-e letöltve.Mert megnyitottam vlc-vel, és csak egy rövid pár másodperces képsort látok.Most már azt sem tudom, hogy egyáltalán a játék benne van-e valahol.
2010. júl. 13. 17:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Sőt, most ahogy így tovább gondolkozok....asszem hülye vok... Az xbos játékot nem is játsza le a számítógép, csak a konzol??? mert akkor,felesleges az egész, mert nincs is konzolom... pf. XD
2010. júl. 13. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
FUUUUU
2010. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!