Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy passzív PA hangrendszerben...

Egy passzív PA hangrendszerben hogyan érhető el az, hogy a mélyek mono-ban és a toppok stereo-ban szóljanak?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

vagy : Három csatornás erősítő.

Vagy : 2db Sztereó erősítő,melyből 1db erősítő megy stereo módban a toppok-hoz,+ 1db erősítő megy Parallel módban a Szubbok-nak,vagy ha csak egy szub van akkor Bridge módban.

Ha csak egy sztereó erősítő van,ami elbírja a két toppot meg két mélyet,akkor olyan láda kell a mélynek,amiben dupla mély hangszóró van,és hangváltó is,a széles-sáv miatt,de ez így nem teljesen monó,mert csak annyi,hogy egymás mellett,egy ládában vannak a mélyek,de az erősítő ugye külön oldalról hajtja.

Pa rendszerben még olyan sztereó erősítőt nem láttam,amiben van Tri-Mode.

Lehet egy komolyabb négy csatornás is tudná azt,hogy páronkénti csatornákat össze lehet fűzni,vagy hidalni,stb.

Nem tudom mid van,meg hány darab,de nehogy próbálkozz a Tri-móddal egy sima sztereó végfoknál szerintem....

2019. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!