Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom igénybe venni a...

Kisplevi kérdése:

Hogyan tudom igénybe venni a konzolvilág bankkártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első sorban azoknak szól a kérdés akiknek van is ilyenjük, de akinek nincs őt is szívesen meghallgatom?


A problémám az lenne hogy szeretnék igényelni egy konzol világ bankkártyát online viszont amikor felmentem az oldalukra akkor ott voltak 500ftos 5000ftos stb... értékű kártyák ezzel nekem nincs bajom mert tudom hogy annyi pénz van rajtuk az oké viszont ha nekem még nincs ilyenem es szeretnék eggyet és tegyükfel az oldalon megveszem az 5000ftosat akkor nekem egy bankkártya vagy egy feltöltő kártya fog érkezni??



remélem ismét érthető voltam és tudtok majd válaszolni


a válaszokat előre is köszönöm



szép napot/estét



2019. szept. 4. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
8%
Az se nem bankkártya, se nem feltöltőkártya, hanem ajándékkártya. Arra való, hogy megveszed, majd ajándékba adod valakinek, aki az értékét a konzolvilágban levásárolhatja. Miután ezt megtette, a kártya eldobható, nem lehet újratölteni.
2019. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bankkártyát kapsz, amire rá kell írnod a neved, majd pedig a [link] oldalon beregisztrálni a kártyát. Feltéve ha máshol is használni szeretnéd, nem csak a konzolvilág üzleteiben. Egyébként van a konzolvilágnak email címe (info@konzolvilag.hu) ahova nyugodtan írhatsz nekik. Ők tudják a legpontosabb választ adni a kérdéseidre.
2019. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!