Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Góliát elem, de melyik?

Góliát elem, de melyik?

Figyelt kérdés
Vettem egy Lorelli márkájú rezgő pihenőszéket. 2db góliát elemmel működik. Kaptam egy Panasonic elemet anyukámtól, már ezer éve megvolt. Sokáig bírta és jó erős volt. Azóta akármilyet veszek mind 1 napot bír. Mitől függ, hogy mennyit bír és milyen tartós? Akárhol keresek rá nem találok róla semmi hasznosat. Amit kaptam elem azt már nem gyártják, nem találom sehol.

2019. szept. 9. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Köss rá egy 3V-os tápegységet és akkor nem kell az elemekkel bajlódni.
2019. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a Panasonic elem valószinűleg akkumulátor volt, az tényleg birja sokáig, az elem viszont nem.
2019. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkut vegyél meg töltőt ne elemet.
2019. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen nagyító adapterek:

[link]

Tehetsz bele AA akkut, eneloop stb., ami kisebb mérete dacára képes ellátni ilyen szerkezeteket is.

2019. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen elemhez ragaszkodsz, itt egy egy "bolti" elemnél jobb minnőségű Panasonic elem:

[link]

2019. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 hozzászólásom kiegészítéseként, egy másik fajta adapter:

[link]

2019. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!