Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ki fogják cserélni a laptopot?!

Ki fogják cserélni a laptopot?!

Figyelt kérdés
Vettünk egy ASUS-t (130, volt). Egy hete van nálam kb de nem jó. Egyrészt nincs rajta LAN bemenet, lefagy az internet, lecsatlakozik random a wifiről. Most vettünk egy átalakítót és ment egy darabig, most meg nem érzékeli, másik laptopon működik úgy is. Volt egyszer hogy lefagyott es nem kapcsolt be, aztán vártam vele és bekapcsolt. Már nagyon ideges vagyok. Eleve azt adták ide ami ki volt téve a polcra már mióta, de nem szóltam semmit lehet hülye voltam. Bocsi a helytelenségekért nagyon ideges vagyok. Ki fogják cserélni ha visszavisszük?? Tudok valakinél panaszt tenni ha nem?? Az a baj még csütörtökig nem jutok haza, kolis vagyok addig idegeskedhetek..
2019. szept. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szervízbe fogják küldeni, ők majd eldöntik hogy javítható vagy nem. Ha nem akkor cserélik.
2019. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egyrészt nincs rajta LAN bemenet,"

Ez nem csere ok.

"Egy hete van nálam kb de nem jó."

3 napon belül kötelező a csere, ha a termék hibás.

" lefagy az internet, lecsatlakozik random a wifiről."

Ez sem elég indok egy cserére (az említett 3 napos határidőn túl), de már bevizsgálásra igen.

"Eleve azt adták ide ami ki volt téve a polcra már mióta, de nem szóltam semmit lehet hülye voltam."

Igen. De a szavatossági igényeken nem változtat, akkor sem, ha ezért árengedményt adtak esetleg.

" Ki fogják cserélni ha visszavisszük?? "

Nem tudjuk. CSerélni akkor cseélik a törvény szerint, ha a javítása többletköltséget eredményezne.

"Tudok valakinél panaszt tenni ha nem??"

Elég nehéz eset. Nem tudjuk hol vetted és hogy állnak a kérdéshez, így ebben nehéz állást foglalni.

Azt javaslom, mindent írásban rögzíts, email, vásárlók könyve, kapott átvételi, esetleg szerviz jegyzőkönyv, stb. Ezek birtokában a fogyasztóvédelem már képet tud majd alkotni az esetről, ha oda kerülne a sor.

Jelzem, hogy akár elhúzódó, többszöri szervizeléses sztorikkal is szembesülhetsz, ami bizonyos keretek közt törvényes eljárás lehet.

2019. szept. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszer van rajta? Jár vele kulcs vagy valami kókány?
2019. szept. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!