Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék taxis rádiót...

Hogyan tudnék taxis rádiót hallgatni?

Figyelt kérdés

Régen volt egy katonai rádióm amit egy katonatiszt szomszédtól kaptam mert részeg volt, azon tudtam fogni taxisok rádióját ennek kb. 16 éve. Azóta nem tudom hol van a walkie-talkie amit vettem az meg nem jó semmire, csak ha két kocsival megyünk akkor tudunk dumcsizni.


Neten van ilyen oldal ahol ezekbe tudnék bele hallgatni? Nagyon unatkozok és nem köt le a rádió, azért gondoltam erre.


2019. szept. 14. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A neten nincsenek fent de vannak eladó URH rádiók aukciós oldalakon amivel fülelheted őket. A rövidhullámú CB-vel ami szerintem jobb buli pedig a kamionosokat, amatőröket, cimborákat és beszélgethetsz is vele.
2019. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

eBay oldalon rendeltem Baofeng urh kat,meglepően jó minőségű.


Itt vannak azok a csatornák amit fejből tudok:

City: 164.106

Főtaxi 163,475

6x6 164.750

Főtaxi duma:164,400

2020. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!