Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért hiányzik a . dll fájl a...

Miért hiányzik a . dll fájl a számítógépről?

Figyelt kérdés
Van néhány program, amit fel tudok ugyan telepíteni, de megynyitni azt már nem, mert azt írja ki, hogy xy .dll fájl hiányzik a számítógépről. Az interneten már próbáltam ennek utánanézni, és találtam egy oldalt, ahonnan le lehet tölteni a hiányzó .dll fájlokat. Letöltöttem, beraktam a Programfájlok (x86) mappán belül a program mappájába, aztán meg egy másik .dll fájlt hiányolt. Azt is letöltöttem, beraktam a mappába, de még mindig nem lett jó. Most meg már az a baja, hogy valami probléma van a .dll fájllal. Hogyan lehet ezt orvosolni? Már nagyon idegesít. Kettő open source programnál is ez a gond, amiket próbáltam, a próbaverziós programokat meg utálom, de azok bezzeg futnak a gépen! Mindkettő programot a hivatalos weboldaláról töltöttem le. A gépem Packard Bell (Acer), Windows 7, 64-bit

2019. szept. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami kiegészítőt nem telepítettél fel, nem egyenként kell feltenni a dll-eket manapság. Meg kell nézni, hogy milyen feltételei vannak a program használatának, sok helyen leírják, hogy egy másik programot vagy keretrendszert fel kell még telepíteni (pl. melyik .net -el működik együtt) stb.
2019. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a net framework, vcredits és a directx hiányzik a gépedről. Ha ezeket letöltöd a windows hivatalos weboldaláról valószínűleg megoldódik a probléma. Csak feltelepíted és kész. Ha ez nem oldja meg, akkor a gép újra rakása fixen segít. Idegen dlleket meg csak nagyon ritkán fontos esetben húz különböző mappákba. Ja, és ne felejtsd el az összes verzióját felrakni azoknak amiket felsoroltam.
2019. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó válaszok érkeztek. Mi a baj, miért emelted ki?
2019. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!