Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » WLToys A979-es RC kocsihoz...

WLToys A979-es RC kocsihoz szeretnék venni motort de nem tudom milyet vegyek? Ugyanis akadt egy problémám az előző motorral mert rendeltem hozzá 2700mah 20C-s akksit ami eleinte felmelegítette majd kinyirta a gyári motort,

Figyelt kérdés
elötte 1300mah 15C-s akksit használtam azzal nem volt gond

2019. szept. 24. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy látom, ahhoz forgalmaznak 6,4 V-os akkut, ami elvileg kétcellás LFP akku (lítium-vasfoszfát), aminek 3,2 V a cellafeszültsége és 3,65 V-ig kell tölteni.

Szemben a Li-ion 3,7 (7,4) V névleges feszültségével, ami feltöltve 4,2 V cellánként.

De nem tudom, milyen töltője van és neked milyen volt benne eredetileg.

2019. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mAh és a C érték nem tudja kinyírni a motort, vagy kifogtál egy gyári hibásat, vagy elhasználódott, vagy nem jó feszültségű az akkud. Én ugyanolyat vennék bele, vagy gyárit, vagy ugyanez a méret de 10-12V feszültségűt. Nagyobbat nem szabad mert annyira gyenge az autó hogy utána a kardánokat meg a difit fogja enni.
2019. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!