Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek van jövője a...

Szerintetek van jövője a tableteknek, hogy egyre jobban kezdenek elterjedni az érintőkijelzős laptopok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Már hogy ne lenne jövője? Jönnek ki újak néha, ha ritkábban is, mint régen. Ráadásul vannak tabletek nyomásérzékeny érintőtollal, ilyen notebook viszont nincs túl sok. Böngészni szerintem tableten a legkényelmesebb, még ha sok oldal egerekhez is van optimalizálva.
2019. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom a kérdésedre a választ, szerintem nincs jövőjük és nem volt. A mai okostelefonok mellett kb. kakukktojásnak számítanak a tabletek. Videóhívást elintézed telefonon, laptopon. Szövegszerkesztést és irodai munkát totál kényelmetlen rajta végezni. Előnye, hogy kisebb mint egy laptop, viszont nagyobb mint egy telefon. Nem tudom elképzelni azt a helyzetet, amikor szükségszerűvé válik egy tablet. Most tekintsünk el attól az érvtől hogy "kiviszem a parkba könnyen és ott tudom nyomogatni". Ez nem érv. Szerintem az emberek többségének nem azért van tabelete mert szükségszerű számára, hanem azért mert elmondhatja hogy az is van. De felhasználás/logikai szempontból egy teljesen felesleges kacat.
2019. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Isteni dolog a tablet. Bár nem minden kabátzsebbe fér bele, de nekem van a bélés belső oldalán egy zseb, amibe pont még belefér a Galaxy S, vagy mi (10 collos). Bejáróként 25-35 percet töltöttem vonaton (egy irányba), hálistennek az időbeosztásom miatt általában volt ülőhely. Elolvastam az emailokat, megnéztem a facebookot, a többi időben meg olvastam. Ezt így sem laptop, sem telefon nem tudja biztosítani. Az ágyban olvasásnak új dimenziói nyíltak, nem kell éjjelilámpa, nem kell kikelnem a végén, nyúlkálnom, csak nyomok egy gombot és sötét lesz, leteszem magam mellé, és szpaty. Mondjuk ehhez a Galaxy S kicsit nagy, a csuklót néha meg kell mozgatni, de előtte 7 collosom volt (az meg a télikabát oldalzsebébe is befért, annál kényelmesebb nincs is, mint a Déliben beszállni a metróba,elővenni, olvasni a Deák térig, ott sutty, be a zsebbe, és átszállni). Ha netán filmet akarnék nézni, a képe csodálatos, elég nagy a részletekhez (de nem nézek rajta filmeket, mert ezerszer inkább olvasok, nézzenek filmet a szellemi renyheségre vágyók). A hét collos Samsunghoz, elismerem, még billentyűzetem is volt, nem akartam vele episztolákat írni, de a naptárkezeléshez azért praktikusabb volt, mint a képernyőzés. Az is tény, hogy újabban olvasni ebookolvasót használok, mert a Galaxy S kiesett a hátsó ülésről a térkőre, és a sok pókháló zavar az olvasásban. :D Így mostanában, ha megyek valahová, mindkettőt vinnem kell.


Ha nem lett volna jó eddig is a vasárnap, nyolckor kelés, napsütés, rántotthús, ebéd utáni alvás, stb, akkor is jóvá tenné ez a humorzsák megállapítás a teljesen felesleges kacatról. :D :D :D Bár azt elismerem, ha valaki nem netezik, nem olvas, nem kommunikál, akkor ezek nem szempontok.

2019. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát okostelefonról nem lehet e-maileket olvasni, facebookozni meg híreket olvasni:D Mesélj még kérlek:D Ennyi az érv a tablet mellett? Elég soványka. Akkor minek az okostelefon? Telefonálni meg sms-t küldeni? Ahhoz nem kell okostelefon. Ez egy kacat, semmivel sem tud többet mint egy okostelefon, arra jó, hogy az ember zsebét húzza, meg elmondhasd hogy na, ez is van neked.
2019. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
értem én, hogy van, a ki azt hiszi a másikról, saját magából kiindulva, hogy a tablet birtoklása magában egy orgazmusközeli élmény, de hát én nem hajtok az ilyen büszkélkedési lehetőségekre. Hálistennek akkor ez nem volt különösebb teher, hogy egy-kér évente kiadok egy ötvenezres összeget (ma már, mint írtam, megjavíttatni sem tudom, de nálam nem téma az irigység). Ez egy eszköz, amit én tudtam használni. Te meg nem tudnád. Van ez így. Ki szőke, ki barna, ki olvas, ki nem.
2019. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!