Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért laggol a Fortnite a...

Miért laggol a Fortnite a gépemen?

Figyelt kérdés
Vettem egy új videókártyát:1050TI amin elvileg nem kellene . A processzorom:AMD A10 5800K ami eléggé gyenge, de ha jól tudom ennek nem sok köze ahhoz hogy egy játék laggol e vagy sem.Az előző kátyám egy 740,volt azt hiszem. Az segítene ha újraraknám a Fortniteot?

2019. szept. 29. 16:22
 1/10 anonim válasza:

Hát pedig a Proci elég fontos.


És a tied egyébként nem annyira rossz, de nem is jó.

2019. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem jó, de nem is tragikus :D

Frissítsd a videokártya driverét, hátha helyrejön a probléma.

2019. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"..de ha jól tudom ennek nem sok köze ahhoz hogy egy játék laggol e vagy sem."


Valóban nem, mert a "lagg", és a szaggatás két külön dolog, egyik szerver, másik kliens oldali. Egyébként meg de, nagyon is számít a processzor játékoknál is, bár ezzel a kombóval is 50+ FPS kellene legyen.

2019. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Tipikus parasztos írásmód, magyar honfitársaim ostoba szokása, világon ilyen sehol nincs:

Klubb, terra, szett, lagg és még sorolhatnám, csak ilyenkor nem jut eszembe, hány hasonló baromságot látok ezen az oldalon is.

Lag, lagol, tera, terás HDD, ennyi!

Az angol set, szet, hagyjuk... Reménytelen...

2019. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neked is persze mindenbe bele kell kötnöd mert ha már egy betű is el van írva akkor már persze paraszt vagyok.Panel patkány ennyi erővel.
2019. szept. 29. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem személyesen veled van gondom, az általános emberi hülyeség, műveletlenség, ami fárasztó.

Érthetetlen, honnan találnak ki emberek, világon nem létező dolgokat.

Panelt kire mondod, nagyon el vagy tévedve...

2019. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy újraraktam a Fortniteot de még mindig szaggat medium grafika mellett,és nem tudom még mit csinálhatnék/mi a probléma
2019. okt. 3. 18:41
 8/10 tibinicle válasza:
Előre elnézést ha kicsit úgy tűnik ez a kérdés, mintha hülyének néznélek, de biztos hogy jó helyre van csatlakoztatva a monitorod? Már láttam egy-két embert aki panaszkodott alacsony FPS-re az oldalon, végén kiderült hogy a Grafikus kártya helyett az alaplaphoz volt kötve a monitorjuk.
2019. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bocsi de nem értek ezekhez
2019. okt. 5. 09:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Szimplán nézd meg, hova csatlakozik a monitorod a géped hátulján.

Valóban megeshet az ilyen.

2019. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!