Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » S. O. S! Nem tudom feltölteni...

S. O. S! Nem tudom feltölteni a laptopomat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 éve van meg,most nem régen vettem bele 35 ezerért egy új akksit,mert az előző már rossz volt.Nem akartam új laptopot venni,gondoltam,hogy elég csak új akkumulátort venni hozzá,de 56%-ra feltöltött,és utána megállt a töltés,hiába dugom be az aljzatba.

Mit tegyek?

Lehet,hogy jobb lett volna új gépet venni?Csak most megvettem az új akksit akkor feleslegesen.:/



2019. okt. 6. 10:46
 1/5 Szirty ***** válasza:
Némelyik típusnál állítható meddig töltse fel.
2019. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen akku ez 35 ezerért, valami utángyártott?
2019. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jesszus! Ez mekkora akksi? Egy átlagos utángyártott 15 ezer körül szokott lenni...


Amúgy egy év garancia van rá legalább. Ha nem jó, akkor elküldheted javítani. Amúgy mennyire nemrég? Mert online rendelésnél két hétig visszaküldheted ok nélkül.

2019. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem,direkt nem utángyártott terméket vettem(legalábbis ahol neten megrendeltem,ott fel volt tüntetve mindegyik típusnál,hogy utángyártott-e,természetesen volt hétezerért is akksi,de az olyan is,gondolom).

Nem tudom.Arra gyanakszom,hogy talán már maga a gép nem jó;ez lehetséges?Például a fényerőt sem tudom már rajta állítani,de már kb.három éve ilyen.

2019. okt. 8. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy vésztartartalékba eltett HP laptop, amin csak a Winows 7 szabályozza a háttérvilágítást, mert annak kompatibilis a drivere.

Multibootban van rajta XP és Win 10 is, ezek viszont csak max. fényerővel világítanak. Nem lehet levenni, nem találtam rá megoldást sem. Természetesen a HP honlapjáról letölthető, hozzávaló driverek vannak telepítve.

2019. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!