Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Messengeren írtam egy hölgynek...

Messengeren írtam egy hölgynek akit látásból ismerek, de nem az ismerősöm. Megkaphatta az üzenetem?

Figyelt kérdés
Úgy jelzi hogy kézbesítve van. De el nem olvasta mert nem a profilképe van az üzenet alatt. Ennek már 3hete. Azóta be is jelöltem ismerősnek,mert személyesen nem találkoztam vele. De semmi reakció. Nem zaklatni akarom,csak beszélni vele. Ha zavarná szerintem megírta volna,hogy ne írogassak..
2019. okt. 7. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan embernek küldesz üzenetet Messengeren, aki nem az ismerősöd, akkor ő egy külön menüpontban fogja ezt látni, egy bizonyos "engedélykérések" menüpontban. És saját tapasztalat alapján mondom, hogy a Messenger nem mindig jelzi ki az engedélykérős üzeneteket. Nekem is már volt olyan, hogy fél év után láttam meg egy üzenetet. De egyébként ha így írsz valakinek üzenetet, akkor ő úgy fogja megkapni, hogy ugye megnézheti az üzeneted, és ha elfogadja a kérelmet a csevegésre, akkor neked kiírja majd, hogy ő látta az üzeneted. De ha elutasítja, vagy nem reagál, akkor nálad az sehogy sem fog megjelenni.
2019. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg megkapta. Max nem nézte meg az engedélykérések mappát.
2019. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. okt. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!