Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Házilag hogyan tudnám kicserél...

Házilag hogyan tudnám kicserélni a Laptopomban a processort és a videókártyát? És hol tudok olcsón ezeket az alkatrészeket megvenni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
processzort még esetleg valahol kaphatsz, de a videokártya esélytelen. Általában az alaplapra vannak integrálva, kevés kivételtől eltekintve. Ráadásul, ha kapsz is bele, biztos lehetsz benne, hogy minimum a laptopod értékének a 3/4-be fog kerülni. A processzort is csak használtan érdemes bele venni, mert újonnan horribilis árak vannak. Tolj bele inkább memóriát, ne akarj procit cserélni. Szerintem ne nyúlj hozzá, add el, és vegyél egy jobbat, jobban jársz.
2010. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a www.zonacomputers.hu -t ajánlanám beszerzésre. A processzort meg rém egyszerű kicserélni, lebontod a géped aljáról a műanyag panelt, keresel egy hűtőventillátort vagy bordázott hűtőt, esetleg mind2-t egyszerre. Jó esélyel ott lesz a processzor. Arra vigyázz hogy amikor az új procit beteszed, kend be az alját ilyen hogy is mondja, hővédő takonnyal. A videókártya meg a notik zömében alaplapra integrált, azt nem lehet cserélni.
2010. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzért én nem mondanám, hogy ennyire rém egyszerű kicserélni a processzort. Minden laptop máshogy jön szét, az enyémnek pl megpróbálhatod lebontani az alját... A procizsírt pedig kötelező rá kenni, mert laptopról lévén szó, még kisebb a felület a hőleadásra.

Egy laptop szervizes.

2010. júl. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!