Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Te robotikához milyen felszere...

Te robotikához milyen felszerelésre ruháznál be vagy ruháztál be?

Figyelt kérdés

Robotot akarok építeni, (Hobbiból)

És most vettem egy 3d nyomtatót csak nem tudom szükségem e lenne egy cnc marógépre mert most lenne rá pénzem és akciós is amit ha elszalasztok drága lesz később. Viszont januárig hozzá se nyúlnék addig csak a port fogná. Tanácstalan vagyok. Ha van valami amire nagyobb szükségem lehet akkor inkább abba fektetném be a pénzem. Ezért kérdem te robotikához milyen felszerelésbe ruháznál be?



2019. okt. 20. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

"robotikához milyen felszerelésbe ruháznál be?"

Tanulással többre mész.

2019. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos vizuális alak vagyok ha nem hibázok nem fejlődök. Könyvekből egy szót nem tudok megjegyezni de ha rá vagyok kényszerítve egy gép használatára és célnak tanulás nélkül elérhetetlen dolog megalkotására akkor megy a taulás. Olyan mint hogy külföldön hamarabb jobban megtanulsz nyelvet mint nyelvkazettáról.
2019. okt. 20. 19:16
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, megértelek. Vedd meg most, ha nagyon akciós, de januárig még lehet olcsóbb is vagy lehet jobb típus lesz annyi. De azért sajnos ehhez tanulni is kell majd.
2019. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de ha rá vagyok kényszerítve egy gép használatára és célnak tanulás nélkül elérhetetlen dolog megalkotására akkor megy a taulás."

A "mi van akkor ha ezt itt összeérintem" szintű ismereteken túlmutat a téma. Legalábbis én robotokkal foglalkozom konkrétan. Lehet hogy nagyon kreatív vagy, de ide azért szerzett ismeretek is szükségesek, nem elég a majd kitalálom hogy működik.

2019. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy cnc-t kezdödhet a tanulás. :) Szeretek tanulni, de nem ülve.
2019. okt. 23. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szeretek tanulni, de nem ülve."

Egyéni probléma. Nekem még sz@rás közben is megy.

2019. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elobb tanulj meg programozni, es epiteni kulon-kulon utana nyulj hozza ezekhez
2019. nov. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!