Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajanlotok The...

Milyen laptopot ajanlotok The Sims 4-hez? Sok cc-vel (cc= costum content)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek laptopot venni amin fut rendesen a Sims 4. Es meg birna a custom contenteket<— internetrol letoltott ruhak,hajak stb... azert nem szeretnek pc-t mert eleg sokat utazok,es nem szeretnek egy szamito geppel a hatamon maszkalni. Johetnek linkek,vagy esetleg laptop igeny is! (Barmilyen gep johet,csak ne Lenovo. Azzal nincs jo tapasztalatom) Elore is koszi a valaszokat! :)

2019. okt. 25. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Milyen árkategoriát engedhetsz meg magadnak? Mennyiért küldjünk gépeket?

2019. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Sims 4-nek szerencsére nincs olyan orbitális nagy gépigénye, persze ha olyan mint a 2 vagy a 3, akkor minél több kiegészítő és plusz cucc van hozzá letöltve, annál lassabb. Nekem a régi laptopom is elvitte az alap 4-et, GT 540M-es kártyával, persze nem volt a grafikai beállítás az egekben.


[link]


Egy ilyen laptop valószínűleg gond nélkül elvinné még kiegészítőkkel, plusz tartalommal és elég jó grafikai beállítások mellett is.

2019. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Mellékesen, nekem Lenovo laptopaim vannak, soha egyikkel se volt problémám. Főleg a ThinkPad-okkal (bár azok irodai, meg üzleti gépek inkább), azok a mai napig a leg megbízhatóbb gépek. Persze nem olcsók újonnan, de olyanok mint kocsiból mondjuk a Toyota Corolla, kiforrott és elpusztíthatatlan darabok.
2019. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Kb. 150-200 ezer korul gondolkodtam.
2019. nov. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!